Çatı yenileme , evin atmosferik ajanların etkisine diğerlerinden daha fazla maruz kalan kısmıdır ve sonuç olarak daha hızlı aşınır. Ancak çatı, aynı zamanda, odaların ısı yalıtımını sağladığı için evin temel bir bileşenidir. Bu nedenle düzenli çatı bakımı, kışın ısıtma ve yazın iklimlendirme maliyetini azaltır.

Genellikle yeni bir evin sürekli bakıma ihtiyacı vardır, çünkü sızıntıları önlemek ve pislikleri temizlemek için birkaç yılda bir kontrol etmek yeterlidir. Bunun yerine, 25-30 yıl olmaya başladığında, çatının yeni başlayan bozulması nedeniyle daha dikkatli bakım gerektirir. Bakım müdahalelerinin periyodikliği, evin ömrü ve odaların sağlığı için çok önemlidir.

Sıvada küflenme, soyulma veya kabarma tespit edildiğinde, olası su sızmasının bir işaretidir ve en kısa sürede kırık kiremitlerin değiştirilmesi, çatıda oluşan yosunların giderilmesi ile çatı kaplaması en kısa sürede değiştirilir. alt yapının olası parçalarının değiştirilmesi.

Hasarlı çatılara, ilgili binanın cepheleri boyunca iskele kurulmadan veya bir yükseltme platformu kullanılmadan da müdahale etmek mümkündür, bu da müşteri için ek maliyetlerden kaçınır. Uygun korumalar (emniyet korumaları, düşme önleyici halatlar, vb.) doğrudan çatıya monte edilir ve öngörülen tüm işlemlerin doğru şekilde gerçekleştirilmesi için faydalıdır.

Çatınızı tamamen veya kısmen yenileyerek doğru kaplamasını geri getiriyoruz.

Ayrıca çatının yalıtılması ve bu sayede iyi bir yalıtıma sahip olunması, ısıtma ve iklimlendirme sistemlerinin kullanımında maliyet açısından da büyük avantaj sağlamaktadır. Kısacası, çatı yenileme , zaman içinde güvenli ve kalıcı bir tasarruf için ödenmesi gereken doğru fiyattır.

Su Yalıtımı : Yüksek ve düşük sıcaklıklarda (-10') çok yüksek sızdırmazlık kapasitesine sahip, yaşlanmaya ve UV ışınlarına dayanıklı polimer bitüm membranlar (kılıflar) kullanıyoruz.

Yalıtım : Isı yalıtımı için, iki kat kılıf arasına yerleştirilmiş 12 cm kalınlığa kadar poliüretan paneller kullanıyoruz ve bunun için de %55 kesinti var.

Kiremit çatıları yeniden yapıyoruz : Çatınızı düzeltmek veya değiştirmek için birkaç teklifimiz var. Pürüzsüz fayans, granül, portakal kabuğu, eskitme kullanabiliriz. Türün yanı sıra renge de karar verebilirsiniz: düz renkten, farklı renk yelpazesine sahip çizgilere, gölgelere, açıktan koyuya. İhtiyaçlarınıza ve en uygun fiyat aralığına göre sizin için doğru karo bizde. Bugün kaliteye yatırım yapmanın yarın kalıcı bir tasarruf sağlayacağını düşünmeye alıştığımız için, uzun süre bakım gerektirmeyecek , hava koşullarına dayanıklı, su ve nem geçirmez karolar sunuyoruz.

Oluklar rekonstrüksiyonu

Her çatı bir drenaj sistemi gerektirir, yani aşağıdakileri içeren su tahliyesi: oluklar, su birikintileri, taşkınlar ve konversler . Bu bileşenleri dahili üretim departmanımızda şekillendiriyor ve binanıza monte ederek fiyat ve özellik açısından ihtiyaçlarınıza en uygun malzemeyi seçmenize yardımcı oluyoruz.

Drenaj sistemleri için kullandığımız malzemeler:

  • paslanmaz çelik : sıcaklıklara ve her türlü ortama dayanıklı, maksimum hijyen ve temizlik kolaylığı, doğal, özünde ekolojik, %100 geri dönüştürülebilir ve sınırsız
  • önceden boyanmış galvanizli sac : çinko niteliklerinin birleştirildiği yer: direnç ve yüksek işlenebilirlik ve ön boyamanınkiler: atmosferik etkenlere karşı daha fazla koruma ve daha iyi görsel etki
  • alüminyum : hafif, korozyona dayanıklı ve binanızla uyumlu çeşitli renklerde mevcuttur
  • titanyum çinko : tam mimari özgürlük sağlayan çok yüksek dövülebilirlik, çok sert iklimlere karşı direnç, %100 geri dönüştürülebilir olduğu için çevre dostu
  • bakır : son teknoloji ürünü, korozyona karşı çok dayanıklı, son derece sünek ve dövülebilir, %100 geri dönüştürülebilir, yüksek su geçirmez ve bakteriyostatik (yüzeyinde bakteri oluşumunu engeller)

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.