ÇATI İZOLASYON
Şahin Yapı olarak firrmamız , Çatı ve izolasyon uygulamasını Çanakkale Bölgesi genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dürüst bir çatı izolasyon uygulama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sonucunda güven vermeyi prensip edinmişizdir. Tecrübeli çalışma ekibimiz ile ticaret hayatımızda doğruluk , güven ve kaliteli işcilik, parolasıyla hizmetimizi sürdürmekteyiz. 

 

KREMİT UYGULAMA
Kiremit uygulamasında gerek çatı yüzeyinde gerek çatı mahyalarında aynı şekilde kullanılmak üzere tip olarak imal edilen kiremitlerdir. 18-33 derece eğimlerde kullanılırlar. Boyutları piyasada mevcut bulunan örneklerden alınan ölçülere göre 21 x 42 cm, ağırlığı ise 2 kg kadardır. 1 m2 çatı yüzeyi için 25 tane kiremit kullanılmaktadır. 

 

ÇATI AKTARMA
Çatı aktarma sistemleri;  kiremit ile kaplı olan bina çatıları, iklim farklılıkları, zaman aşımına bağlı yıpranma ve üzerinde yürünmesi gibi etkenlerle kar ve yağmur sularına karşı koruma özelliğini kaybeder. Bundan dolayı yapılan çatı tadilat, ve onarım işlerine  çatı aktarma uygulaması denir. 

 

PANEL ÇATI
Panel çatı işlemleri, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir. Sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur. Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler,alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

 

AHŞAP ÇATI
Ahşap Çatı İzolasyonu ve Yalıtımı; Mevcut ahşap çatınız yapılırken yalıtımı yapılmamış, izole edilmemiş olması nedeni ile ısı kaybı sorunları yaşıyorsanız hemen bizi arayın mevcut çatınızı inceleyerek en ekonomik yoldan nasıl yalıtım ve izolasyon yapılır sizlere seçeneklerle sunalım siz karar verin biz uygulayalım. Unutmayın ısı yalıtımı ve izolasyonu yapılmamış çatılar konforsuz evler demek ve cebinizden havaya uçan para demektir. Bu noktada işini bilen bir firma olarak size hizmet sunmaktayız.

 

OLUK İŞLERİ
Günümüz teknolojik olanakları, doğanın bize sunmuş olduğu birçok malzemeyi daha işlevsel kullanma fırsatı vermektedir. Özellikle yapı tasarımlarında metalin kullanımı her geçen gün artmakta ve modern teknoloji ürünleri geleneksel sistemlerin yerini almaktadır. Bu noktada çatı oluk işleriniz için karşınıza çatınızın korunması ve biriken suyun yapınıza zarar vermemesi için Şahin Yapı Olarak sizin yanınızdayız.

 

SHINGLE KAPLAMA
Shingle özellikle eğimli çatılar için çatı kaplama amacıyla kullanılan su yalıtım malzemesidir. Cam tülü şilte okside bitüm ile kaplanarak uzun yıllar sıcaklık değişimlerinden etkilenmeden suya mükemmel bir şekilde direnç gösterir. Üst tabakayı oluşturan renkli granüller ultra viyole ışınlarından korurken, gün içerisinde değişen hava sıcaklıklarına karşı daha mukavemetli, yüksek su geçirmezlik ve uzun ömür ve dayanıklılık sağlamaktadır.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.