Hakkımızda

 

20 yıllık iş tecrübemize istinaden izolasyon ve yalıtım sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. İnsan ihtiyaçları günümüzde çeşitlenmiş ve buna paralel olarak kullandıkları ihtiyaç alanları da farklılık göstermeye başlamıştır. İş ya da tatil amaçlı kullandığımız otel ve moteller, sağlık ve buna dayalı olarak (romatizmal gibi...) jeotermal tesisler, yaşamın stresinden kurtulmak istediğimizde, toplantı, eğlence ve spor kompleksleri...    Bunlar ve benzeri tesislerin hizmet verirken gözardı edemeyeceği ve teknik altyapının önemli bir parçası da izolasyondur.

Bu bina ve tesislerin, bodrum, iç ve dış cephe, çatı, çatıaltı, sauna, havuz ve burada sayamadığımız bir çok bölgelerine etki eden sıcak ve soğuk hava, olması gereken ısı seviyesini düşürür ya da yükseltir. Bu hizmet sektörlerinde iş sahibi ve yöneticiler, kullandıkları iklimleme cihazlarının değişen iklim koşullarından dolayı yetersiz kaldıklarını bilirler. Sprey poliüretan, bu tip tesislerin izolasyonunda kesin çözümdür. Tek parça uygulama sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Enerji ve buna bağlı giderleri en alt seviyede tutar.

 

Cahit ŞAHİN
Şahin Yapı Yalıtım firmasının kurucusu. 
1194 – 1998 yılları arasında yeni yalıtım uygulamaları eğitimi aldı. Bu alanda kendini geliştirerek gerekli sertifikalarını başarı ile tamamladı.

1998 yılında İstanbul Bakırköy Galeriya Çatı Yalıtım Uygulamasında kalfalık yaptı. 

2000 yılında Ege İnşaat yalıtım uygulama ve planlama da ustabaşı olarak çalışmasına devam etti.

2004 yılında yeterli teknik bilgi ve saha tecrübesi ile Çanakkale’de Şahin Yapı Yalıtım Firmasını kurdu. 

Çanakkale ve ilçelerinde çatı – teras yalıtımı, ev içi rutubet yalıtımı, fabrika çatıları, site-apartmanların çatı ve teras yalıtım uygulamalarını yaptı. Hala Çanakkale ve çevresinde yalıtımda öncü firma ünvanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.